1. 07. 2018 10:14:42
Vážená paní velvyslankyně, ne, stále nechápeme, proč jste ukradli Evě Michalákové děti. Nechápeme vaše jednání a obdivujeme vaši drzost a vůli stále bezostyšně vycházet z domu.
V rozhovoru pro Český rozhlas jste si opět posteskla, že nemůžete k argumentaci využít podrobnější informace z druhé strany, ze soudních spisů a podobně.


Paní Sletner, ty vaše „podrobné informace“, to je něco, jako kdybyste si v horkém počasí poupravila kalhoty v rozkroku a já o vás napsala do mých spisů, že masturbujete na veřejnosti. Přesně takhle fungují ty vaše důkazy a vaše země. Jenomže já takové spisy nemůžu použít a zničit vám tím život, jako to dělají dnes a denně pracovnící norské sociálky, které hájíte.

Vy se domníváte, že lidé v České republice už chápou, proč jste se takle zachovali v případu Evy Michalákové. Vy si opravdu myslíte, že je tu tolik tupců, kterým nevadí, že masový vrah u vás má větší práva, než matka dvou dětí, která nikdy nebyla z ničeho obviněna? A i kdyby byla, tak u nás v Čechách (v té zemi, kterou jste pokládala za východní Evropu), umíme dát děti do péče nejbližším členům rodiny. Nikdy jste nevysvětlila, proč jste bratry Michalákovi nedali do péče jejich tety nebo dědečka.

Říkáte, že naše média navštívila Oslo, aby se Češi dozvěděli o barnevernetu více. Ve chvíli, kdy se ale reportéři ptali na konkrétní pochybení, zavřely se před nimi dveře.

Říkáte, že Norové si nestěžují, jako jiné národy a nejčastěji se baví o počasí. Ono je to těžké, když totiž ve školce řeknete paní učitelce, že vás štvou, protože se tam vašim dětem ztrácí drahé oblečení nebo, že jsou děti špatně obstarané, že jim pani učitelka ani nevyměnila plenu (v Norsku se totiž musí do školky mnohem dříve, než v ČR) nebo, že tam vašemu dítěti už podruhé zlomili brýle, může se stát, že příště už si děti ze školky nevyzvednete, protože budou v péči láskyplného Barnevernetu. Stejnětak tomu bylo právě v případu Evy Michalákové. Takže já se potom nedivím, že se Norové na veřejnosti baví radši o počasí.

Na závěr bych chtěla poprosit vysvětlení těchto omylů, které se Barnevernetu za posledních pár let přihodily:

Šárka Skálová – pro její nemocnou dceru si poslal Barnevernet o Vánocích, protože si stěžovala v nemocnici na novou sestru. Dítě úřad odebral na 3 dlouhé měsíce. Po celou dobu neopustila nemocniční pokoj, o Vánocích ji nikdo nenavštívil – rodiče nesměli a pěstounka nepřijela. Dnes už má česko-norský pár dceru zpět. Díky pečlivým zápisům nemocničního personálu, se rodičům podařilo dokázat, že pracovníci sociálky vyloženě lhali.

Slovenský případ – Maxine Ladická byla odebrána matce, jako 2,5 měsíční kojené miminko. Barnevernet odmítá už 3 roky dítě rodičům vrátit i po několika vyhraných soudech.

Případ Ken Joar Olsen – jeho dcera byla odebrána jeho ženě preventivně ihned z porodnice. Před nedávnem byla po třech letech psychického teroru v pěstounské péči vrácena.

Ruth a Marius Bodnariu – v listopadu 2015 jim barnevernet odebral 5 dětí, včetně nelidsky vytrženého pětiměsíčního miminka matce přímo z náruče. Děti byly po 7 měsících a mnoha masových demonstracích po celém světe vráceny zpět do péče rodičů.

Američance Amy Jakobsen Bjørnevåg jste vzali syna za to, že ho ještě v 18 měsicích převážně kojila. Byla proto podle vás špatná matka a syna už nesmí nikdy vidět.

Mohla bych pokračovat dalšími stovkami známých případů.

Autor: Jordanka Jirásková | neděle 1.7.2018 10:14
Zdroj: https://jordankajiraskova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=668961