Co si myslím o demonstracích spolku Milion chvilek- status z 24.6. 2019

Včera jsem si tady udělala srandu z fotky Jágra s Gottem, že jako nebude koho volit..chtěla jsem tak upozornit na smršť kádrováků, kteří Jágrovi přáli to nejhorší za fotku s Babišem. Teď kouknu do komentářů a fakt existujou lidi, kteří dodnes připomenou, že Gott podpisem podpořil vládu komunistů – lidí, kteří nechali popravit Miladu Horákovou. To, že antichartu podepsal i Zdeněk Svěrák, už ale nikdo nevidí, protože ten byl včera na Letný.

Demonstrovat za zničení života kohokoliv pokud to neni vrah nebo násilník, je novodobý pálení čarodějnic, který mě trošku děsí. Něco jinýho je demonstrace za už zničené životy zkorumpovanou a naočkovanou justicí. Proč vás tolik nepřišlo v únoru k Francouzskému velvyslanectví? Ona byla ziminka, -7 stupňů. A demonstrovalo se tam za osvobození nevinného českého řidiče Jiřího Sagana – ten člověk pořád sedí ve francouzském vězení – v té západní zemi s pevnými demokratickými principy! A to vám nevadí? Ministr zahraničí Petříček klidně spí.

Proč vás tolik nebylo před 3 rokama na demonstraci proti norskýmu barnevernu? Ten zhovadělej systém, zničil životy dvou nevinnejch českejch dětí a jejich mámy. A za to by měl jít fakt někdo do tepláků.

Jen dodám, že všechny demonstrace za vrácení dětí Evy Michalákové a propuštění Jiřího Sagana, jsem spoluorganizovala a nikde jsme neměli Toitoiky, ani pódium za 200 táců.

Demonstrujte za předčasný volby, za prošetření výše zmíněných hyenismů, proti dotacím EU a za to, abychom nebyli díky našim ministrům jen za ubožáčky a opičky, kterým můžou v zahraničí jen tak sebrat děti a ony budou držet hubu.